Rozbiórki i wyburzenia

W ramach prowadzonej działalności proponujemy Państwu profesjonalne rozbiórki i wyburzenia obiektów budowlanych metodą mechaniczną. Nasza ekipa składa się z doświadczonych i przeszkolonych fachowców, posiadających niezbędne uprawnienia do przeprowadzania tego rodzaju prac. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i działamy zawsze na podstawie skrupulatnie przygotowanego planu prac. Dzięki temu nasi Klienci mają zapewniony sprawny i szybki przebieg robót, w których kładziemy największy nacisk na bezpieczeństwo i skuteczność.

Oferujemy rozbiórki i wyburzenia budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, garaży i wszelkich innych konstrukcji, gdzie można wykorzystać ciężki sprzęt wyburzeniowy.

Nasze urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością i niezawodnością, dlatego jesteśmy sprostać każdemu wyzwaniu. W ramach świadczonych usług zapewniamy cięcie elementów stalowych oraz kruszenie gruzu, a także transport i zagospodarowanie odpadów powstałych w wyniku prac wyburzeniowych. Oferujemy również demontaż konstrukcji, maszyn i urządzeń!

tel. 25 759 35 05

kom. 509 766 362

05-300 Mińsk Mazowiecki

ul. Wesoła 7 (zobacz lokalizację)